Автоматичні розсувні двері

Застосування автоматичних скляних дверей гарантує зручність, високу надійність і безпеку. Сучасні технології, вживані для автоматичних скляні дверей, - працюють дуже тихо і непомітно. Тим самим, забезпечуючи безперебійне і швидке відкриття або закриття дверей.

Автоматичні скляні двері встановлюються, як правило, при вході (розсувні вхідні двері) всіх сучасних магазинів, супермаркетів, торгівельно-виставкових центрах. Також, вельми виправдана установка розсувних скляних дверей в будівлях авто і залізничних вокзалів, терміналів, аеропортах.

Зважаючи на ту, що своєї зажадалася із-за надійності, зручності користування і довговічності - автоматичні скляні двері (автоматика для скляні дверей) мають безліч модифікацій. Залежно від призначення і місця – скляні автоматичні двері розрізняються конструкцією, виглядом механізмів, обробкою приводів.

Отже, розглянемо види автоматичних дверей.

Скляні розсувні двері (системи)

Для скляних розсувних дверей характерна мінімальна взаємодія людини з самими дверима. Завдяки датчикам руху, на певній відстані при наближенні людини – спрацьовує механізм і скляні розсувні двері відкривається. Так само відбувається і закриття скляних дверей.

Скляні розсувні двері – кращий варіант оформлення входу як для будь-якої відомчої будівлі, так і для розважального, торгівельного комплексу.

Спеціальні розсувні двері

До таких видів автоматичних скляних дверей відносяться:

Гнуті розсувні двері. Їх ще називають дугові розсувні двері – їх конструкція дозволяє установку в таких приміщеннях, в яких мінімальний простір виділений на дверний отвір. Але при цьому вживання автоматичних скляних дверей дійсно необхідне. У таких випадках гнуті (дугові) розсувні двері єдине вірне дизайнерське рішення.

Карусельні автоматичні скляні двері. Також, такий вигляд скляних дверей ще називають «Револьверні автоматичні двері». Ця назва обумовлена зовнішнім виглядом такої скляної конструкції із загартованого скла. Карусельні (револьверні) скляні розсувні двері мають від двох і більш за стулки, сполучені між собою обертальним механізмом. Такі автоматичні скляні двері одні з найдорожчих конструкцій. Але їх безперечна перевага в тому, що вони не пропускають в приміщення вуличний шум, холод, вологість, грязь.

Розпашні автоматичні скляні двері. Цей вид дверей можна назвати «економ варіантом». Мало того, що це бюджетний варіант автоматичних дверей, так ще це може бути рішенням із-за обмеженого дверного отвору. Орні автоматичні двері оснащені «доводчиком», що і дозволяє називати її автоматичною. Орні автоматичні двері можуть відкриватися в двох напрямах «закрити» і «відкрити» - досить лише залишити невеликий простір між дверима і її стулкою (дверним отвором).

Переваги автоматичних скляних дверей

До безперечних переваг автоматичних скляних дверей відносяться:

  1. тривалі терміни експлуатації;
  2. прудкість і простота монтажу скляних дверей;
  3.  нескладне обслуговування.

Все вищеперелічене робить автоматичні скляні двері необхідними в повсякденному житті. Скляні розсувні двері з автоматикою - відмінна пропозиція для всіх підприємств, бізнесу-центрів, кінотеатрів, торгівельно-розважальних комплексів.