Барна стійка з загартованого скла

Компанія Glassok успішно виконала нове замовлення в місті Євпаторія. Загартоване скло для барної стійки з підсвічуванням відмінне рішення.

Барна стійка з загартованого скла - це унікальний елемент і центральна частина інтер'єру. Ця незамінна деталь для ресторанів, барів та кафе знаходить своє застосування і в житлових приміщеннях.

Барна стійка зі скла - це дуже зручне і стильне дизайнерське рішення. У будинку барна стійка може розташовуватися в кухні і виконувати функцію розмежування простору на зони. Ця унікальна деталь може створити неповторний стиль, незалежно від того, в якому приміщенні вона перебуватиме - в будинку або в кафе.

Ви можете замовити у нас проектування, виготовлення і монтаж барної стійки. Ми працюємо з надзвичайно міцним і безпечним матеріалом - загартованим склом. Цей матеріал має особливі ударостійкі властивості. Навіть в результаті аварії, уламки цього скла не можуть нашкодити людині. Скло набуває такі властивості в результаті спеціальної обробки. Спочатку скло нагрівають до високої температури, а потім різко охолоджують. За допомогою нових технологій ми отримуємо найбезпечніший і довговічний матеріал.

Замовлення виконуються за індивідуальним ескізом. Ви можете обрати кольорове загартоване скло, матове, прозоре, комбіноване або тоноване. Наші фахівці практикують нанесення зображення або гравіювання на поверхню. Оригінальним і виразним доповненням до дизайну скляної барної стійки може бути підсвічування. Додаткові елементи, різноманітна фурнітура і нові технології допоможуть втілити в життя будь-яку Вашу ідею.