Скляні двері

Двері зі скла є універсальним способом не тільки дати приміщенню більше світла, але й атмосферу зробити більш вільніше. Також візуально розширити, власне, простір кімнати. Саме такі вироби найкращим чином будуть підходити для віталень і їдалень. Не варто забувати і про зимові сади, адже це приміщення, де сонячне світло просто необхідний.

Двері зі скла, які представлені вашій увазі компанією «Glassok» виготовляються з міцного загартованого матеріалу, товщина якого від 8 до 12 мм, що є гарантією міцності і максимальної стійкості до пошкоджень. При всьому цьому велика частина матеріалу володіє високою прозорістю. Це в тих випадках, якщо не використовується матове скло. Для вашої зручності весь асортимент скляних дверей, які ви робимо зібраний в цьому каталозі товарів. Тут ви можете знайти вироби на будь-який смак.

Ми будемо раді виконати будь-яке ваше побажання з будь-якого вироби за індивідуальним ескізом. Величезний вибір представлених розсувних скляних дверей, точно також як орних скляних дверей або ж класичних міжкімнатних дверей із загартованого скла спільно з додатковою фурнітурою, призначеної для скляних дверей. Не дивлячись на стільки технологій, наші висококваліфіковані майстри з легкістю реалізують абсолютно будь-яку вашу фантазію в красивому і вишуканому виробі. Для того, щоб купити високоякісну продукцію, надану компанією «Glassok» вам не обов'язково перебувати в місті Одесі. Ми працюємо в столиці - Києві, точно також і в інших містах України. Крім усього у нас на сайті компанії ви зможете знайти більш детальний каталог виробів, в якому присутні - скляні перегородки, сходи, вітрини, фурнітура, перегородки, скляні двері для душу і ще багато іншого. Для того, щоб купити цікавлять вас вироби, при цьому максимально заощадити - порівняйте наші ціни з конкурентами: ви будете дуже здивовані, причому приємно! Для того, щоб розрахувати вартість виробів слід зателефонувати нам або ж можна за допомогою спеціальної форми, яка розташована з правого боку сайти, натиснувши на кнопку «дізнатися вартість».