Двері з загартованого скла

Місто Херсон, стоматологічна клініка "Дантист" . Були виконані двері зі скла в алюмінієвій коробці, автоматичні скляні двері, скляні огорожі, скляні панелі, рецепція зі скла .

Виготовити двері з загартованого скла

Для виготовлення всіляких конструкцій зі скла наша компанія використовує особливе, загартоване скло. Цей матеріал володіє ударостійкими властивостями, його товщина становить 8-12 мм. Використання загартованого скла гарантує безпеку конструкції. Загартоване скло застосовують для всіх видів будівельних робіт у житлових, торгівельних і офісних приміщеннях.

Двері з загартованого скла - це стильна прикраса будь-якого інтер'єру. Скло, на відміну від інших дизайнерських рішень, пропускає світло. Будь-який скляний виріб здатний прикрасити приміщення цікавим заломленням світла, а також має здатність візуально розширювати межі простору. Наявність виробів зі скла робить простір більш вільним, світлим і повітряним.

Монтаж дверей з гартованого скла

Наші фахівці в найкоротший термін спроектують, виготовлять і вироблять монтаж скляних дверей в будь-якому приміщенні. Для виготовлення дверей використовують скляне полотно, коробку, набір фурнітури, ущільнювачі.

Види дверей із загартованого скла

Залежно від дизайну інтер'єру та Вашого бажання наші фахівці запропонують Вам маятникові, суцільноскляні або розсувні двері. Нові технології дозволять дати волю фантазії і втілити в життя будь-яку Вашу ідею. Ви можете обрати кольорове скло, матове, комбіноване, тоноване або вітражне. Можливо нанесення малюнка або будь-якого зображення на скляну поверхню.