Фасадне скління

На даний момент співробітники компанії «Glassok» в Чернівцях виробляють фасадне засклення торгівельного центру «Екватор». Незабаром Ви зможете побачити результат нашої роботи.

Сучасне фасадне скління

Фасадне засклення - це сучасне, модне будівельне рішення. Для засклення фасаду необхідно провести кріплення алюмінієвого каркаса, який заповнюють склопакетами. Міцна конструкція з алюмінієвого профілю здатна витримати велике навантаження, допомагає втілити в життя будь-який дизайнерський задум. Переваги фасадного засклення - очевидні. Легкі скляні форми візуально розширюють межі простору, приміщення стає більш світлим, вільним. Сучасні технології дозволяють поєднати в одному архітектурному рішенні естетику і зручність.

Матеріал для фасадного скління

Фасадне засклення - це практичне і зручне рішення. Високоякісний матеріал забезпечить довговічність і безпеку всієї конструкції. Фасадне засклення - це надійний захист від холоду і шуму. Скляні конструкції не вимагають особливого догляду.

Фахівці нашої компанії виконають і встановлять скляні конструкції за індивідуальним ескізом. Для виготовлення скляних конструкцій ми використовуємо особливий ударостійкий матеріал - загартоване скло. Товщина цього матеріалу - 8-12 мм.

Фасадне засклення офiсiв

Фасадне засклення - це ідеальний варіант для торгівельного центру, офісу, адміністративної будівлі або житлового приміщення. Дане дизайнерське рішення - втілення вишуканості та стилю.