Гнуте загартоване скло

На сьогоднішній день ТМ "Glassok" на партнерських відносинах співпрацює з компаніями, що мають сучасні високопродуктивні лінії по загартуванню листового скла.

Унікальність обладнання полягає в тому, що є можливість виробляти загартування скла. Раніше даний вид продукції міг надходити на український ринок дуже дрібними партіями і при дуже низькій якості. Адже гнуте загартоване скло надає оригінальним архітектурним рішенням плавність ліній всіх вигинів і красиву витонченість стилю. Виготовлення гнутого загартованого скла здійснюється без використання спеціальних форм. Стисле скло нагрівають до певної температури, надають йому форму і охолоджують. Ця технологія дозволяє не тільки змінити конфігурацію матеріалу, а й домогтися особливих ударостійких властивостей скла. Такий матеріал, навіть у разі аварії, розпадається на безліч дрібних безпечних уламків. Серед інших переваг загартованого скла, можна відзначити підвищену термо- і жароміцність , а також стійкість при механічному впливі.

Наші фахівці розробляють вироби з загартованого скла різної складності, форми і виду. Гнуте скло - це можливість реалізувати всі Ваші ідеї в декоруванні приміщення. Цей матеріал використовують в архітектурі, дизайні та інших областях. За його допомогою виготовляють скляні двері, перегородки, навіси, огорожі і різні елементи декору.