Компанія «Glassok»

Філії компанії
Початок діяльності компанії « Glassok » припадає на 15 вересня 2005 року. На сьогоднішній день компанія « Glassok » - це підприємство з філіями по всій Україні . В Одесі , Києві, Миколаєві , Херсоні, Сімферополі , Севастополі , Чернівцях, Львові , Івано -Франківську , Харкові та Вінниці існують філії, що представляють нашу компанію. З 2013 року ТМ « Glassok » стала компанією міжнародного рівня. Тепер свою філію компанії є і в Москві.
Партнери ТМ « Glassok » - це провідні світові бренди. Ми є офіційним представником італійської компанії « Касма » , що виготовляє високоякісну фурнітуру. Багаторічний досвід нашої компанії і застосування сучасних технологій дозволяють реалізовувати проекти будь-якої складності . Професіонали компанії « Glassok » всіх філій України і в Москві беруть на себе всі стадії виготовлення виробів і конструкцій з скла : проектування , монтаж , комплектацію та обслуговування. Ринок постійно розвивається , компанія « Glassok » йде в ногу з часом , використовуючи нові технології та матеріали.
Для виготовлення скляних конструкцій Ви можете звернутися в будь-який з наших філій і замовити необхідний виріб , виготовлене за типовим або індивідуальним ескізом .

Початок діяльності компанії «Glassok» припадає на 15 вересня 2005 року. На сьогоднішній день компанія « Glassok » - це підприємство з філіями по всій Україні. В Одесі, Києві, Миколаєві, Херсоні, Сімферополі , Севастополі , Чернівцях, Львові , Івано -Франківську, Харкові та Вінниці існують філії, що представляють нашу компанію. З 2013 року ТМ « Glassok » стала компанією міжнародного рівня. Тепер свою філію компанії є і в Москві. Партнери ТМ « Glassok » - це провідні світові бренди. Ми є офіційним представником італійської компанії « Касма », що виготовляє високоякісну фурнітуру. Багаторічний досвід нашої компанії і застосування сучасних технологій дозволяють реалізовувати проекти будь-якої складності. Професіонали компанії « Glassok » всіх філій України і в Москві беруть на себе всі стадії виготовлення виробів і конструкцій з скла: проектування, монтаж, комплектацію та обслуговування. Ринок постійно розвивається, компанія «Glassok» йде в ногу з часом, використовуючи нові технології та матеріали. Для виготовлення скляних конструкцій Ви можете звернутися в будь-який з наших філій і замовити необхідний виріб, виготовлене за типовим або індивідуальним ескізом .