Скління фасаду

Навесні 2012 року в місті Севастополь був зданий в експлуатацію торгівельний центр "Апельсин" , на фотографії бачимо гарне засклення фасаду. Компанія "Glassok" пропонує своїм клієнтам засклення фасадів будівлі.

Скління фасаду гартованим склом

Скління виконується за допомогою алюмінієвих профілів і особливого загартованого скла. Використання нових технологій і високоякісного матеріалу дозволяє нашим фахівцям реалізовувати проекти будь-якої складності .

Скління фасаду з алюмінієвим профілем

Скляні форми ідеально поєднуються з алюмінієм, надають фасаду будівлі витончений вигляд. Витонченість і легкість матеріалу дозволяє використовувати його для будівель різного стилю. Засклення фасадів застосовують для адміністративних будівель, торгівельних і спортивних комплексів, бізнес центрів і житлової нерухомості.

Оформлення фасадів з гартованого скла і дизайн

Засклення фасаду - це унікальне дизайнерське рішення, яке дозволяє наповнити приміщення денним світлом і створює неповторний зовнішній образ. При оформленні фасаду використовують ударостійке, загартоване скло. Використання цього матеріалу гарантує безпеку і довговічність.

Ви можете обрати тоноване скло, світловідбиваюче або скло різного ступеня прозорості. Фахівці нашої компанії гарантують точні розрахунки і хороший результат виробничо-монтажних робіт.

img0467