Розсувні перегородки

Розсувні перегородки
Розсувні перегородки - це відмінне рішення проблеми розділення простору. Ці конструкції дозволяють створити зручне зонування будь-якого приміщення. Розсувні перегородки знаходять своє застосування в житлових, торгових і офісних приміщеннях.
Наша компанія спроектує, виготовить і зробить монтаж розсувних перегородок в будь-якому приміщенні, в найкоротші терміни. Ми працюємо виключно з високоякісним, довговічним матеріалом. Як правило, для каркаса розсувних перегородок використовується алюміній. Як наповнення для каркаса використовують скло, пластик або ДСП. Можливе виготовлення суцільноскляних або металевих конструкцій. Ми виготовимо розсувні перегородки за типовим або індивідуальним ескізом, враховуючи всі Ваші побажання.
Розсувні перегородки - це зручна і сучасна конструкція, призначена для економії простору. Ці мобільні конструкції можуть бути двох видів: підвісні з верхнім кріпленням і ніжнеопорние. Пересування перегородки відбувається легко і безшумно.
Розсувні перегородки - це не просто оптимальне рішення проблеми розділення простору, це стильне і елегантне доповнення в дизайн приміщення.

Розсувні перегородки - це відмінне рішення проблеми розділення простору. Ці конструкції дозволяють створити зручне зонування будь-якого приміщення. Розсувні перегородки знаходять своє застосування в житлових, торгових і офісних приміщеннях. Наша компанія спроектує, виготовить і зробить монтаж розсувних перегородок в будь-якому приміщенні, в найкоротші терміни. Ми працюємо виключно з високоякісним, довговічним матеріалом. Як правило, для каркаса розсувних перегородок використовується алюміній. Як наповнення для каркаса використовують скло, пластик або ДСП. Можливе виготовлення суцільноскляних або металевих конструкцій. Ми виготовимо розсувні перегородки за типовим або індивідуальним ескізом, враховуючи всі Ваші побажання. Розсувні перегородки - це зручна і сучасна конструкція, призначена для економії простору. Ці мобільні конструкції можуть бути двох видів: підвісні з верхнім кріпленням і ніжнеопорние. Пересування перегородки відбувається легко і безшумно. Розсувні перегородки - це не просто оптимальне рішення проблеми розділення простору, це стильне і елегантне доповнення в дизайн приміщення.