Розсувні скляні двері

<!--:ru-->1<!--:--> Відвідавши місто Львів, Ви можете зупинитися в готелі "Панська Гора", над дизайном якого благополучно трудилися наші фахівці. Розсувні скляні двері виконані в найкращому вигляді.
Наші розсувні скляні двері встановлюють як в адміністративних , торгових та офісних приміщеннях , так і в житлових будинках. Ці конструкції створені для повного комфорту . Вони стильно виглядають , дозволяють максимально економити простір , а також дуже зручні в експлуатації.
Використання високоякісного матеріалу дозволяє гарантувати повну безпеку скляних дверей . Для виготовлення скляних конструкцій використовують загартоване , ударостійке скло. Товщина такого скла становить 8-12 мм. За допомогою нових технологій , додаткових елементів і сучасної фурнітури наші фахівці виготовлять розсувні скляні двері спеціально для Вас .
Переваги розсувних скляних дверей незаперечні ! Такі конструкції не перепиняють денне світло , вони здатні візуально розширити межі простору . Скляне полотно безшумно пересувається за спеціальною рейці за допомогою роликового механізму . Вони можуть пересуватися в стіну , якщо попередньо зробити спеціальну нішу.
Наші розсувні двері встановлюють як в адміністративних , торгових та офісних приміщеннях , так і в житлових будинках. Ці конструкції створені для повного комфорту . Вони стильно виглядають , дозволяють максимально економити простір , а також дуже зручні в експлуатації.
Наші розсувні скляні двері встановлюють як в адміністративних , торгових та офісних приміщеннях , так і в житлових будинках. Ці конструкції створені для повного комфорту . Вони стильно виглядають , дозволяють максимально економити простір , а також дуже зручні в експлуатації. Використання високоякісного матеріалу дозволяє гарантувати повну безпеку скляних дверей . Для виготовлення скляних конструкцій використовують загартоване , ударостійке скло. Товщина такого скла становить 8-12 мм. За допомогою нових технологій , додаткових елементів і сучасної фурнітури наші фахівці виготовлять розсувні скляні двері спеціально для Вас . Переваги розсувних скляних дверей незаперечні ! Такі конструкції не перепиняють денне світло , вони здатні візуально розширити межі простору . Скляне полотно безшумно пересувається за спеціальною рейці за допомогою роликового механізму . Вони можуть пересуватися в стіну , якщо попередньо зробити спеціальну нішу. Наші розсувні двері встановлюють як в адміністративних , торгових та офісних приміщеннях , так і в житлових будинках. Ці конструкції створені для повного комфорту . Вони стильно виглядають , дозволяють максимально економити простір , а також дуже зручні в експлуатації.