Сітіцентр на селищі Котовського

 

Будівництво Торгово-розважального центру «Сітіцентр на селищі Котовського» підійшло до завершального етапу. Завданням нашої компанії «Glassok» стали трудомісткі роботи по внутрішньому склінню двоповерхової будівлі. Складнощі виникають в кожній роботі, але цей об'єкт нашими фахівцями був зданий в строк і ми, як і замовник, залишилися задоволені її результатами. Очам відвідувачів торгово-розважального центру відкриється прекрасна картина - величезна кількість магазинів і бутиків, розташованих за скляними вітринами і перегородками. Чудова просматриваемость магазинів, створена за допомогою наших майстрів, ілюзія легкості і широти простору, створена нами, дозволить кожному, хто відвідає Сітіцентр відчути комфорт і розуміння того, що це те місце, де захочеться затриматися і провести час.

Скляні двері виготовлені з використанням сучасних технологій з ударостійкого скла товщина якого варіюється від 8 до 12 см, дуже практичні і довговічні. Виконані з дизайнерським исскуством вони прикрасять будь-яке приміщення незалежно від його розмірів і призначення.

Фахівці нашої компанії використовували для огорож зони атріуму, сходів, а також скління ліфта, як цільні скляні полотна, так і рамне скло з використанням фурнітури і алюмінієвих профілів.

Незважаючи на вагу склопрозорих конструкцій, візуально вони здаються легкими, крім того, світло, що проникає з атріуму будівлі, забезпечує економію електроенергії, наповнюючи будівлю природним освітленням.

Здійснюючи скління внутрішнього простору торгово-розважального центру, ми керувалися принципами створення надійності конструкцій, їх безпеки, довговічності, відповідності інтер'єру відповідно до загальної концепції мережі Сітіцентр.