Cкляна підлога

Уявіть будинок, в якому скляна підлога і під ним біліє океанічний пісок і переливаються струмочки води, а поверхи з'єднують прозорі сходи, які ніби знаходяться в повітрі. Але ж саме так виглядає будинок нашого майбутнього - він прозорий , «легкий» і нескінченно красивий. Скло в інтер'єрі - це завжди елегантно.

Скляна підлога з гартованого скла

Наша компанія спеціалізується на виготовленні виробів зі скла. Всі конструкції проектують за індивідуальним ескізом, згідно всім Вашим побажанням. Ми працюємо виключно з міцним матеріалом - загартованим склом. Технологія обробки скла дозволяє нам назвати цей матеріал абсолютно безпечним і ударостійким. Спочатку скло нагрівають до високої температури, а потім різко охолоджують. Таким чином, скло стає стійким стосовно будь-якій температурі і набуває особливі ударостійкі характеристики .

Скляна підлога в інтер'єрі

Скляна підлога - це оригінальний і ефектний елемент інтер'єру, який може стати втіленням усіх Ваших дизайнерських побажань. Додатковим елементом декорування скляної підлоги може стати спеціальне підсвічування або мікроландшафт, обладнаний під скляним полотном підлоги. Гра світла допоможе підкреслити конкретні зони в приміщенні, а використання різних кольорів для підсвічування дозволить створити незвичну атмосферу в приміщенні. Нішу під скляною підлогою можуть заповнити абсолютно різні елементи. Це можуть бути морські водорості і черепашки, квіти та інші композиції. Наші фахівці допоможуть підібрати те, що потрібно саме Вам і втілять в життя Вашу мрію!