Скляні навіси

Скляні козирки — ефективне рішення в оформленні екстер'єру. Ці вишукані і повітряні вироби скляні козирки - зовсім недавно з'явилися на ринку, але вже встигли завоювати популярність споживачів у всьому світі. Основна перевага козирків із скла в їх універсальності: надійно захищаючи від дощу, снігу і інших видів атмосферних опадів, скляні козирки продовжують пропускати світло і дарили візуальної свободи.

Навіси із скла

По суті, навіси із скла, це ті ж скляні козирки, що відрізняються лише площею. Тобто, площа, що покривається скляним навісом ділянки рівнів або крильця, досить широка. Скляні навіси виготовляються за допомогою використання технології «триплекс» (склеєні між собою пласти загартованого скла).

Види скляних козирків і навісів

В своїх варіаціях, скляні козирки і навіси з гартованого скла можуть бути різної форми, кольору, тонованими або прозорими, з логотипом або без нього. Гнуті козирки із скла стануть родзинкою в оформленні будь-якого крильця.

Скляні козирки можуть бути облямовані за допомогою алюмінієвого профілю або за допомогою верхньої або нижньої тяги. Всі кріпильні елементи виконані з високоміцної неіржавіючої сталі.

Купити скляні козирки

На сайті нашої компанії представлений великий вибір козирків із скла. Гарантією міцності і практичності вживання скляних козирків служить сучасна техніка їх створення, а також високий професіоналізм і багатий досвід кваліфікованих фахівців компанії «Glassok».Чимале значення має і естетична сторона: скляні козирки нашої торгівельної марки виглядають набагато ізиськаннєє і утонченнєє своїх металевих аналогів, абсолютно не поступаючись їм в міцності і довговічності. Крім того, скляні козирки додають будівлі екськлюзівность, роблять його цікавішим і естетично привабливим, підкреслюючи смак власника.Дізнатися детальніше про технічні характеристики цих виробів, а також поставити будь-яке питання, що цікавить вас, пов'язане з проектуванням і установкою козирків із скла ви можете за вказаними на сайті контактними даними. Будь-яким з кваліфікованих консультантів з радістю відповість на ваші питання.