Скляні перегородки

склянi перегородки

Скляні перегородки вигадали для безпеки і, звісно, для краси. У будь-якій сучасній будові і в будівлях комерційної нерухомості є сходові марші або ліфти, які потрібно захистити. У сучасному інтер'єрі досить часто для цього застосовують скляні конструкції.

Цільноскляні перегородки в інтер'єрі

Скляні перегородки ідеально підходять для будь-якого приміщення. Їх використовують в торгівельних центрах, офісах і житлових будинках. Для виготовлення перегородок використовують ударостійке, загартоване скло. Загартоване скло - це високоякісний матеріал, застосування якого дозволяє гарантувати безпеку всієї конструкції.

Переваги перегородок з цільного скла

Цільноскляні перегородки мають безліч переваг. Це ідеальне будівельне рішення, яке не потрібно реєструвати в БТІ. Перегородки з цільного скла виглядають стильно і витончено, вони можуть стати унікальним доповненням будь-якого інтер'єру. Ці скляні конструкції не перетинають світло, візуально розширюють простір.

Виготовлення скляних перегородок

Ви можете замовити виготовлення цільноскляних перегородок за типовим ескізом або наші фахівці допоможуть створити Вам індивідуальний ескіз, з оригінальним дизайном.