Скляні підлоги

Різні варіанти скляних підлог зроблять ваш інтер'єр неповторним! Скляна підлога стає все більш популярною, доступні ціни та гарний зовнішній вигляд приміщення - запорука такого успіху.

Скляні підлоги - це сучасне , незвичайне дизайнерське рішення , яке може стати оригінальним доповненням інтер'єру будь-якого приміщення . Як правило , скляні підлоги можна побачити в офісах , торгових центрах , а також у житлових будинках. Скляна підлога може надати зовсім новий вигляд приміщенню , створити особливу повітряну атмосферу. З таким ефектним прикрасою простір візуально здається більше , світліше і вільніше. Нас знаходять за запитами :
світлопрозорі конструкції
скління фасадів
розсувні двері
скляні двері для ванної
розсувні міжкімнатні перегородки
Використання скла замість підлоги - нестандартний , новий підхід у світі дизайну . Легкі і повітряні форми можуть створювати відчуття крихкості . Застосування сучасних технологій і якісного матеріалу стало запорукою безпеки наших скляних підлог . Для виготовлення скляної підлоги використовують загартоване скло. Ми застосовуємо індивідуальний підхід до виготовлення кожного замовлення. Скляна підлога монтується на несучу конструкцію. Як правило , для скляної підлоги застосовують три і більше скляних полотна , кожне з яких становить по 8-12 мм. Така конструкція стійка до будь динамічним навантаженням і здатна повністю забезпечити безпеку і довговічність.

Скляні підлоги - це сучасне, незвичайне дизайнерське рішення, яке може стати оригінальним доповненням інтер'єру будь-якого приміщення. Як правило, скляні підлоги можна побачити в офісах, торгових центрах, а також у житлових будинках. Скляна підлога може надати зовсім новий вигляд приміщенню, створити особливу повітряну атмосферу. З таким ефектним прикрасою простір візуально здається більше, світліше і вільніше. Нас знаходять за запитами : світлопрозорі конструкції скління фасадів розсувні двері скляні двері для ванної розсувні міжкімнатні перегородки Використання скла замість підлоги - нестандартний, новий підхід у світі дизайну. Легкі і повітряні форми можуть створювати відчуття крихкості. Застосування сучасних технологій і якісного матеріалу стало запорукою безпеки наших скляних підлог. Для виготовлення скляної підлоги використовують загартоване скло. Ми застосовуємо індивідуальний підхід до виготовлення кожного замовлення. Скляна підлога монтується на несучу конструкцію. Як правило , для скляної підлоги застосовують три і більше скляних полотна , кожне з яких становить по 8-12 мм. Така конструкція стійка до будь динамічним навантаженням і здатна повністю забезпечити безпеку і довговічність.