Cкляні розсувні перегородки

Ми виготовимо і встановимо конструкцію такого типу , враховуючи всі Ваші побажання. Скляні перегородки можуть кріпитися до підлоги або стелі , а можуть бути розміщені не в повну висоту. Ми працюємо виключно з матеріалом високої якості , удароміцними стеклами , використовуючи сучасні технології.
Якщо Вам необхідно розбити простір на невеликі приміщення , скляні розсувні перегородки відмінно виконають цю функцію. Це оптимальне рішення проблеми розділення простору і при цьому скляні перегородки пропускають світло , забезпечують прозорість. Установка перегородок актуальна не тільки для офісів та торговельно -офісних приміщень , але і є прекрасним доповненням до інтер'єру квартири. Поділ на зони може стати оригінальним завершальним штрихом оформлення дизайну будь-якого приміщення .
Таке доповнення в інтер'єр приміщення створює відчуття легкості і невагомості . Для тих , хто хоче зберегти свій особистий простір і зробити його більш затишним , підійдуть матові скла. Можливе виготовлення перегородок з односторонньою видимістю , светорассеивающих або тонованих стекол. Це може бути комбінована скляна конструкція , що поєднує матове і прозоре скло. Підкреслити оригінальність і стиль приміщення допоможуть різні колірні рішення.

Ми виготовимо і встановимо конструкцію такого типу , враховуючи всі Ваші побажання. Скляні перегородки можуть кріпитися до підлоги або стелі , а можуть бути розміщені не в повну висоту. Ми працюємо виключно з матеріалом високої якості , удароміцними стеклами , використовуючи сучасні технології. Якщо Вам необхідно розбити простір на невеликі приміщення , скляні розсувні перегородки відмінно виконають цю функцію. Це оптимальне рішення проблеми розділення простору і при цьому скляні перегородки пропускають світло , забезпечують прозорість. Установка перегородок актуальна не тільки для офісів та торговельно -офісних приміщень , але і є прекрасним доповненням до інтер'єру квартири. Поділ на зони може стати оригінальним завершальним штрихом оформлення дизайну будь-якого приміщення . Таке доповнення в інтер'єр приміщення створює відчуття легкості і невагомості . Для тих , хто хоче зберегти свій особистий простір і зробити його більш затишним , підійдуть матові скла. Можливе виготовлення перегородок з односторонньою видимістю , светорассеивающих або тонованих стекол. Це може бути комбінована скляна конструкція , що поєднує матове і прозоре скло. Підкреслити оригінальність і стиль приміщення допоможуть різні колірні рішення.