Вітрини зі скла

Зараз компанія "Glassok" бере участь у будівництві нового торгового центру в місті Запоріжжі. Вітрини скляні зараз монтуються по всьому периметру будівлі.

Зараз компанія " Glassok " бере участь у будівництві нового торгового центру в місті Запоріжжі. Вітрини скляні зараз монтуються по всьому периметру будівлі.
Скляні вітрини (вітрини для магазинів) встановлюють в будь-яких видах торговельних центрів. Легкі скляні форми ідеально поєднуються з будь-яким матеріалом , підкреслюють інтер'єр приміщення. Саме вітрина магазину формує перше враження про магазин . Скляні вітрини - це елегантне і функціональне дизайнерське рішення. Проходячи повз Вашого магазину , потенційні клієнти зможуть звернути увагу на товар. Завдяки оригінальним властивостям скляних конструкцій візуально збільшується простір , приміщення здається більш вільним і просторим .
Для монтажу , скляні вітрини крепяться на металевий каркас. Скляні конструкції комплектуються ударостійким загартованим склом. Його товщина становить 8-12 мм. Особливі властивості загартованого скла дозволяють давати гарантію безпеки і довговічності конструкції. Навіть в результаті аварії , скло але не може принести шкоду людині . Розбите скло обсипається дрібними осколками , без гострих кутів.
Фахівці нашої компанії спроектують , виготовлять і проведуть монтаж скляної вітрини в будь-якому приміщенні. Вітрини можуть бути виконані за типовим або індивідуальним ескізом .

Скляні вітрини (вітрини для магазинів) встановлюють в будь-яких видах торговельних центрів. Легкі скляні форми ідеально поєднуються з будь-яким матеріалом, підкреслюють інтер'єр приміщення. Саме вітрина магазину формує перше враження про магазин. Скляні вітрини - це елегантне і функціональне дизайнерське рішення. Проходячи повз Вашого магазину, потенційні клієнти зможуть звернути увагу на товар. Завдяки оригінальним властивостям скляних конструкцій візуально збільшується простір, приміщення здається більш вільним і просторим. Для монтажу, скляні вітрини крепяться на металевий каркас. Скляні конструкції комплектуються ударостійким загартованим склом. Його товщина становить 8-12 мм. Особливі властивості загартованого скла дозволяють давати гарантію безпеки і довговічності конструкції. Навіть в результаті аварії, скло але не може принести шкоду людині. Розбите скло обсипається дрібними осколками, без гострих кутів. Фахівці нашої компанії спроектують, виготовлять і проведуть монтаж скляної вітрини в будь-якому приміщенні. Вітрини можуть бути виконані за типовим або індивідуальним ескізом .