Гартоване скло. Вироби iз загартованого скла

Для виготовлення всіляких скляних виробів наші фахівці використовують спеціальне загартоване скло. Цей матеріал застосовують для всіх видів будівництва та дизайну. За його допомогою створюють двері та перегородки, навіси, сходи , вітрини і багато іншого.

Переваги гартованого скла

Загартоване скло володіє особливою міцністю і безпекою. Цього ефекту досягають шляхом спеціальної обробки. Спочатку скло нагрівають до дуже високої температури, а потім охолоджують. У результаті скло добре переносить всі температурні режими і стає більш стійким до різних погодних умов. Застосування загартованого скла для виготовлення різних скляних конструкцій гарантує Вам безпеку і довгий термін експлуатації. Загартоване скло має особливі ударостійкі властивості, а навіть у разі аварії, уламки цього скла не можуть завдати шкоди людині. Технологія обробки цього скла забезпечує не тільки міцність, але і безпеку - при деформації уламки скла не мають гострих кутів.

Склянi вироби з гартованого скла 

Скляні вироби виглядають елегантно і оригінально. Установка таких конструкцій допоможе створити ідеальний інтер'єр у будь-якому приміщенні. Вироби з загартованого скла активно використовують у торгівельно-офісних та житлових приміщеннях. Вони перетворюють і візуально збільшують простір, роблять його більш просторим, вільним і світлим.